E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Curri është paralajmëruar se do të luajë përsëri në kampionatin ukrainas te skuadra Sevatespol, mirëpo kjo ende nuk është zyrtarizuar.
Curri stërvit me Prishtinën

Futbollisti i kombëtares së Shqipërisë, Debatik Curri është parë te martën në stadiumin e Prishtinës, duke stërvitur me skuadrën “bardhekaltër”.

30vjeçari, aktualisht është futbollistë pa klub pas ndarjes nga skuadra ukrainase Goverla.

Curri është paralajmëruar se do të luajë përsëri në kampionatin ukrainas te skuadra Sevatespol, mirëpo kjo ende nuk është zyrtarizuar.

Gjithsesi, derisa të gjendet klubi i ri, mbrojtësi “kuqezi”, ka vendosur të ruaj formën duke punuar me trajnerin Afrim Tovërlani te skuadra e Prishtinës.

Publikuar: 08.01.2014 | 19:41
Lexuar: 611 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime