E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kosova nderon birin e saj, Ali Ahmetin

Publikuar: 19.03.2010 | 08:22
Lexuar: 1670 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Hasim (19/03/2010 22:48:26) Ju lumt kosovareve qe nuk e harruan birin e shqiptareve Ali Ahmetin
Fidan (20/03/2010 00:11:47) Shqiptaret e ketushem e shohin tash nepermjet dhenjes se kesaj mirenjohje se kush ka qene Ali Ahmeti, ju lumt institucioneve te Kosoves qe me ne fund e shperblyen liderin tone me mirenjohjen me te cmueshme, deklaraten e pavarsise se Kosoves, per ne shqiptaret kjo deklarate e ka po te njejten vlere sic e ka deklarata e pavarsise se Amerikes per popullin Amerikan. I lumt Kosoves dhe institucioneve te saj, i lumt edhe liderit tone z.Ali Ahmeti per kontributin aq te madhe qe e ka dhene per kosoven dhe per shqiptaret ne pergjithesi ne 30 vitet e fundit.
FEKRI (20/03/2010 01:10:44) Ju falemenderit KOSOVĖ pėr kėt akt tė lartė tė mirnjohjes ,se nuk na harruat se pjes e asaj pamvarsije jemi edhe ne Shqiptarėt qė jetojm nė trojet tona ktu nė Maqedoni.Rroft POPULLI SHQIPTAR !
Anton (20/03/2010 02:15:27) Urim z. Ahmeti! Gezohemi edhe ne shqiptaret qe jetojme ne Gre****per nje akt te tille. Me respekt Antoni- Greqi
Tetova (20/03/2010 03:41:50) Ne sa ora do te vije delegacioni nga Kosova?
enis (20/03/2010 05:16:00) shume mire gezohem

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime