E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Hightech” i Elvana Gjatės bum nė festivalin ballkanik

Publikuar: 19.03.2010 | 09:30
Lexuar: 2217 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besa (28/06/2010 23:31:10) je ma e mira ska kush ta kalon
besa (28/06/2010 23:33:20) oj shpirt ma e mir je miss shiprie
gentiana (29/06/2010 03:29:09) oj besa shum pi dojsh elvanen po prano qe moza osht ma e mir
Er Ne Sa (16/08/2014 09:26:48) Ma e mira je ska kush ta kalon

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime