E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kështu një 9 vjecare holandeze nuk ka mahnitur vetëm vendin e saj me zërin magjik, por të gjithë botën.
Amira, 9 vjecare iu lë pa frymëRrjetet sociale e kanë bërë botën shumë të vogël, pasi tash nuk ka gjë që ndodhë në cilindo shtet dhe të mos e merr vesh e gjithë bota.

Kështu një 9 vjecare holandeze nuk ka mahnitur vetëm vendin e saj me zërin magjik, por të gjithë botën.

Publikuar: 20.01.2014 | 12:58
Lexuar: 1028 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime