E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

BE-ja dhe Kosova u pajtuan qė mandati i EULEKS-it tė pėrfundojė mė sė voni nė muajin shtator

Publikuar: 20.01.2014 | 12:57
Lexuar: 450 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime