E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rrėfim i shkurtėr mbi udhėtimin nė Shqipėri

Publikuar: 17.12.2008 | 18:44
Lexuar: 4337 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xhoni hima (23/05/2011 12:33:26) shqiperia shume e bukur vendi i shqiponjave

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime