E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė nėnė heroinė, 70 km ecje nė -35 gradė celcius pėr tė lindur

Publikuar: 22.01.2014 | 19:52
Lexuar: 1325 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
amanda (23/01/2014 07:30:55) Pa fjal.Zoti i jep nenes fuq ijashtoksore. Ti rrojn fmit e te na rrojn e te mendohemi se ka keq e me keq ne ket bot.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime