E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pikërisht në këtë ceremoni Lawrence, para tërheqjes së cmimit puthi mashkullin që kishte në krah dhe më pas u ngrit.
Nëse je i dashuri i Lawrence edhe si student mund të jeshë i njohurNga një student i panjohur, në një person të ulur në vijën e parë, mes yjeve hollivudianë në ceremonitë e ndarjes së cmimeve kinematografike.

Ky ishte fati dhe mundësia e artë e Nicholas Hoult, i dashuri i Jennifer Lawrence, aktores që një vit më parë u nderua me cmimin “Oscar” për rolin e saj në “Silver Linings Playbook” dhe që këtë vit u nderu edhe me një “Golden Globe” si aktorja më e mirë joprotagoniste.

Pikërisht në këtë ceremoni Lawrence, para tërheqjes së cmimit puthi mashkullin që kishte në krah dhe më pas u ngrit.
Nëse je i dashuri i Lawrence edhe si student mund të jeshë i njohur
Nëse je i dashuri i Lawrence edhe si student mund të jeshë i njohur

Publikuar: 23.01.2014 | 12:35
Lexuar: 1093 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime