E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Horror! Pėr parkimin, burri i mėsueses thikė nė zemėr babait tė 2 nxėnėsve

Publikuar: 23.01.2014 | 14:08
Lexuar: 717 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Kosove (24/01/2014 09:55:06) Autori i krimit duhet te varet dhe te lihet pergjate qytetit ashtu i varur dhe te gjithe ta shohin ate kriminel!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime