E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Surja Kehf dhe paraqitja e Dexhallit: Pse kjo sure lexohet ditėn e xhuma?

Publikuar: 23.01.2014 | 15:45
Lexuar: 1888 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Rexhep (23/01/2014 16:49:19) te mjeret na te mjeret qe nuk i frigohemi fuqis Allahut te madherushem por edhe shumica nga mos,besimi munohen qe edhe Allahun e madherushem ta mashtrojn me kopracin e tyre,te mjeret ne te mjeret,estejkfurullah,

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime