E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ėshtė gjetur njė komedi e Lope de Vegas

Publikuar: 24.01.2014 | 11:36
Lexuar: 683 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
amanda (24/01/2014 14:55:26) sikur ta lexonim ket komedi sa e bukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime