E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Adelina - Si u pėrballa me serbėt pėr kėngėn ku kėrkoj Ilirinė

Publikuar: 22.03.2010 | 07:05
Lexuar: 2761 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
donna (22/03/2010 21:20:54) adelina njesh fare
ermali (23/03/2010 16:34:57) kjo eshte sexi i kosves,qe ju sherben hajnav te kosoves dhe serbise
adelina (31/03/2010 18:47:23) ma e forta je adelin i ki qart krejt me kit klip veq vazhdo se veq ti din me na sjell diqka tqart a loqk je miss per gjthmon
gentiana (29/06/2010 00:12:19) po po qashtu osht po mos u mashtroni

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime