E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zajmina Vasjari lė pas dore biznesin e fustaneve tė nusėrisė

Publikuar: 22.03.2010 | 07:11
Lexuar: 11181 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aferdita (21/05/2010 22:42:08) aaa shum niceeeeeeee nuk ka mo fjal per zajminen
hajdar (16/09/2010 20:30:21) hehehe te past lala
donjeta (16/10/2011 20:17:55) shum e mir po pak si e ka tepru bre se kqyrni veq majet e silikonit i ka mbulu hehe nejse e bukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime