E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këngëtarja e njohur Adele e cila ka arritur të na mahnisë me vlerat e saj vokale , pas publikimit të këngëve si “Someone Like You”, “Rilling In The Deep” e shumë të tjera është mësuar se mbrëmjen e djeshme , kur u zhvillua evenimenti i ndarjes se çmimeve Grammy, nuk ishte e pranishme.
Do dëshiroja shumë të isha e pranishme në çmimet Grammy
Sigurisht që një lajm i tillë nuk i ka pëlqyer aspak fansave dhe mbështetësve dhe arsyet përse ajo nuk mundi të pozonte në tapetin e kuq me cmimin e saj në dorë ende nuk janë bërë të ditura.

Krijuesja e hitit “SkyFall” e cila është e përdorur si një kolonë zanore në filmin e James Bond, falë kësaj kënge të mrekullueshme ka arritur qe te jetë fituesja e një çmimi Oscar, një tjetër çmimi Golden Globe dhe tashmë ka fituar një Grammy si “Kënga më e mirë nga një film.”

Këngëtarja britanike pak orë më parë ka postuar edhe një status në profilin e saj të rrjetit social twitter ku ka shkruar :”Do të dëshiroja shumë që të isha e pranishme.

Ju falenderoj për çmimin Grammy. Ky është i dhjeti. Uroj të kaloni një mbrëmje të mrekullueshme. Unë tani jam krevat duke pushuar.” Përfudnoi ajo.

Publikuar: 27.01.2014 | 18:51
Lexuar: 691 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime