E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kontributi i Jusuf Ali Bej Kėrēovės pėr pavarėsinė e Shqipėrisė

Publikuar: 22.03.2010 | 13:59
Lexuar: 2043 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
rexhep kuka (25/12/2011 11:43:26) historia na meson se gjidhmon kemi pasur armiq si kob,vellezer dhe motra veq me bashkimin ton te gjithve shqiptarve mundemi ta arrisim lirin ton si popull. BASHKOHUNI SHQIPTAR qe pasardhsit ton te jeton ne liri.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime