E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Duket se menjëherë pas arrestimit, e reja telefonoi disa media amerikane, duke i ofruar historinë e saj për 20 mijë dollarë.
Chantel tentoi të përfitonte
Chantel Jeffries është modelja tërheqëse që shoqëronte Justin Bieber në çastin e arrestimit të tij në drejtimin e një Lamborgini të marrë me qera nën efektin e drogës dhe alkoolit.

Ndërsa mbetet e paqartë natyra e raportit të saj me këngëtarin me famë botërore, "TMZ" raportoi gjatë të martës se nga burime të shumta është mundur të provohet se 19-vjeçarja tentoi të përfitonte në kurriz të Bieber.

Duket se menjëherë pas arrestimit, e reja telefonoi disa media amerikane, duke i ofruar historinë e saj për 20 mijë dollarë.

Megjithatë, në fund Chantel u tërhoq pasi këngëtari e ftoi që të shkonte përkrah tij në pushime në Panama, një lëvizje që duket se e ka bërë Chantel të kuptojë se mund të fitojë shumë më shumë se paratë, nëpërmjet famës që po i jep kalimi i këtyre ditëve me Justin.
 Chantel Jeffries është modelja tërheqëse që shoqëronte Justin Bieber
 Chantel Jeffries është modelja tërheqëse që shoqëronte Justin Bieber

Publikuar: 29.01.2014 | 12:17
Lexuar: 1003 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime