E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elvana Gjata f.t. Kaos me “Disco Disco” (Video)

Publikuar: 04.02.2014 | 11:32
Lexuar: 965 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime