E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tashmë është e qartë se Chelsea do të transferojë një sulmues klasi në afatin e qershorit. The Sun ka publikuar emrat e tre futbollistëve që përfolen si opsione të mundshme të menaxherit Jose Mourinho.
Costa, Cavani e Mandzukic – shënjestrat e ChelseatDiego Costa, Edinson Cavani dhe Mario Mandzukic janë tre sulmuesit në listën e strategut portugez, i cili do të përpiqet që ta transferojë njërin prej tyre.

Mourinho ka në dispozicion 40 milionë funte për një sulmues dhe padyshim se do të tentojë ta joshë më të mirin që ai e konsideron për stilin e tij të lojës.

Mandzukic pritet të largohet nga Bayern Munichu në fund të sezonit, pasi bavarezët veçmë kanë siguruar shërbimet e Robert Lewandowskit.

Cavani (PSG) nuk është i kënaqur në kampionatin francez, derisa Costa (Atletico Madrid) padyshim se dëshiron ta vazhdojë karrierën në një klub më të rëndësishëm.

Publikuar: 05.02.2014 | 19:49
Lexuar: 685 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime