E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Meri Harf: Nuk ėshtė Putini ai qė do ta zgjedhė presidentin e ardhshėm tė Egjiptit

Publikuar: 14.02.2014 | 10:54
Lexuar: 538 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime