E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas policisë së Gostivarit, një person ka gjuajtur ndaj vëllezërve K.S. (1972) dhe M.S (1979) nga Llomnica e Tetovës, ndërsa fatkeqësishtë është plagosur edhe një fëmijë 10 vjecar i cili rastësishtë ka qëlluar në vendin e ngjarjes.
Një i vrarë dhe tre të plagosur në këmbim-zjarrin në fshatin Negotinë në Pollog


Një person është vrarë, ndërsa tre janë plagosur në këmbim-zjarrin që ka ndodhur në tregun e fshatit Negotinë në Pollog.

Ngjarjen e kanë konfirmuar nga policia gostivarase, por ende nuk kanë hollësira për incidentin, përvec njoftimeve te personave që kanë qenë prezent.

Sipas policisë së Gostivarit, një person ka gjuajtur ndaj vëllezërve K.S. (1972) dhe M.S (1979) nga Llomnica e Tetovës, ndërsa fatkeqësishtë është plagosur edhe një fëmijë 10 vjecar i cili rastësishtë ka qëlluar në vendin e ngjarjes.

K.S ka vdekur ne vend të ngjarjes, ndërsa M.S. është dërguar në Spitalin kirurgjik në Shkup.

Në këtë moment ekipe policore e sigurojnë vendin, ndërsda pritet të vijnë edhe gjykatësi hetues, zëvendës-prokurori publik dhe ekipe nga krim-teknika.

Publikuar: 28.03.2010 | 21:18
Lexuar: 1918 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
jeta (29/03/2010 04:00:14) ne vdesen kit ato te llomnajces
se cdo here na sjellin probleme
cobra (29/03/2010 04:13:20) mjaf me vrasjeve mes veti o shqiptar mjaft .....
blerina (29/03/2010 04:23:33) sa keq qe nje femer si Jeta e arsyeton vrasjet. jo vrasjeve
yllza syla (30/09/2012 19:49:02) cfar respekti kjo jeta,mate gojen se cfar flet se zdihet kjo e sotmja neser te vjen ty.

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime