E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus tre deri në gjashtë, ndërsa e ditës prej 16 deri në 20 gradë Celsius.
Moti nesër me diell dhe  vranësira mesatare

Moti nesër në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla mesatare. Gjatë ditës vranësirat do të rriten.

Në orët e mëngjesit nëpër fushgropa dhe në rafshnaltat e lumenjve do të ketë paraqitje të mjegullës. Kryesisht do të jetë mot i qetë, ndërsa vende-vende do të fryjë erë e lehtë me drejtim jugor.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus tre deri në gjashtë, ndërsa e ditës prej 16 deri në 20 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla mesatare.

Gjatë ditës vranësirat do të rriten. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në një, ndërsa e ditës do të arrijë deri në 17 gradë Celsius.

Nga dita e nesërme temperatura gradualisht do të ulet dhe vranësirat do të rriten. Të premten edhe gjatë uikendit do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm me shi lokal.

Publikuar: 19.02.2014 | 16:35
Lexuar: 708 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime