E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė nė manifestimin kushtuar 6 vjetorit tė Pavarėsisė sė Kosovės nė Münster tė Gjermanisė

Publikuar: 20.02.2014 | 15:44
Lexuar: 1339 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
astrit abdullahi (21/02/2014 10:41:14) Ju e meritoni ftesen per te qene aty i nderuari Rektore!sepse jeni ndere figurat ma meritore qe kontribuate ne luften e Kosoves, dhe ngritjen e univerzitetit te Tetoves,kjo deshmon se jeni figura me e pelqyer ndere shqipetare,te uroje cdo te mire dhe suksese te matutjeshme.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime