E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka qenë njëra prej britanikëve më seksi që është parë përderisa nuk arriti që të ketë një pjesë të saj në Fifty Shades of Grey. Por, e tërë vëmendja ka qenë tek ajo mbrëmë në Londër.
Nicole Scherzinger, i del gjoksi jashtë


Të gjithë sytë i kishin aty. Në gjoksin e Nicole Scherzinger e cila ka treguar asetet e saj që sigurisht nuk kanë limite.

Ajo ka qenë njëra prej britanikëve më seksi që është parë përderisa nuk arriti që të ketë një pjesë të saj në Fifty Shades of Grey. Por, e tërë vëmendja ka qenë tek ajo mbrëmë në Londër.

Pasi u largua nga juria e X Factor, sigurisht këngëtarja ka diçka tjetër që duhet të punoj në të ardhmen e afërt.

E veshur me një fustan rozë asaj i ka shpërthyer korseti kurse fotografët kanë treguar asetin e saj, gjinjtë.

Publikuar: 21.02.2014 | 09:50
Lexuar: 1071 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime