E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mesfushori i Milanit, Adel Taarabt, ka zbuluar se si dështoi transferimi i tij te kampioni i Francës, Paris Saint-Germain.
Taarabt: Më kërkoi PSG
24 vjeçari iu bashkua klubit nga San Siro në formë huazimi nga QPR, por ai zbuloi se gjatë verës ka pasur bisedime me PSG-në.

“Unë isha prioritet i pronarëve nga Katari (pronarët e PSG). Ata u takuan me mua para të gjithë lojtarëve tjerë që u transferuan”.

“Ata më kërkuan në ekip. Por, Leonardo ka pasur prioritete tjera. Unë kam vuajtur nga ky dështim, kam vuajtur shumë. Në kokën time, isha në Paris, në një klub të madh, po shkoja të luaj në Ligën e Kampionëve”.

“Më pas ata ju lënë sërish te QPR... kam vuajtur një vit plot mizerie. Por, jam i lumtur që tani jam te klubi më i mirë në botë, Milani”, u shpreh Taarabt.

Publikuar: 22.02.2014 | 11:32
Lexuar: 575 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime