E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Debat: Vlerėsimi i jashtėm nė arsim, i domosdoshėm

Publikuar: 29.03.2010 | 06:46
Lexuar: 3241 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
qendresa (17/04/2010 16:00:27) test

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime