E enjte, 27.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Italia me qeveri tė re, Matteo Renzi dhe kabineti i tij dhanė betimin (FOTO)

Publikuar: 22.02.2014 | 14:42
Lexuar: 534 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime