E martë, 27.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne vetem mendojme per kualifikimin. Ndoshta presioni eshte me i madh te ata sepse ne kemi ekip me cilesor", tha Ivanovic.
Ivanovic: Jemi me te forte se Shqiperia
Kapiteni i perfaqesueses serbe, Branislav Ivanovic beson se skuadra e tij mbetet me e forte se dyshja Shqiperi e Armeni.

"Ne e duam kualifikimin. Portugalia ndoshta eshte me e forta e grupit, por pastaj e kemi edhe Danimarken. Besoj se ne jemi me te forte se Armenia dhe Shqiperia, por kjo eshte vetem mendim dhe ne duhet ta shfaqim ne fushe kete gje"

"Dueli ndaj Shqiperise sinqerisht mendoj se nuk do ta shikojme ne aspektin politik. Ne vetem mendojme per kualifikimin. Ndoshta presioni eshte me i madh te ata sepse ne kemi ekip me cilesor", tha Ivanovic.

Publikuar: 25.02.2014 | 15:37
Lexuar: 390 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime