E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas informatave fillestare, vrasja ka ndodhur kur dy persona të panjohur, në rrugën "Alija Avdoviq" kanë shtënë në drejtim të automobilit të tipit "Mercedes".
Mbrëmë në lagjen Çento të Shkupit është vrarë një person


Një person është vrarë mbrëmë rreth orës 22:30 minuta, në lagjen Çento të Shkupit, në afërsi të kishës "Shën Gjorgi".

Sipas informatave fillestare, vrasja ka ndodhur kur dy persona të panjohur, në rrugën "Alija Avdoviq" kanë shtënë në drejtim të automobilit të tipit "Mercedes".

I vrari është gjetur në automobil.Ende nuk ka informata për identitetin e viktimës e as për kryesit apo motivet. Policia për momentin po kryen ekspertizë.

Publikuar: 27.02.2014 | 10:00
Lexuar: 827 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime