E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dielli lėshon rrezatimin mė tė fortė pėr 2014

Publikuar: 01.03.2014 | 14:46
Lexuar: 902 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lusila dunga (27/10/2016 19:59:56) dua te ti me shume rreth saj

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime