E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Policia heton vdekjen e 16 vjeēarit Ilir Sela

Publikuar: 31.03.2010 | 15:14
Lexuar: 3320 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
toni (02/04/2010 03:06:08) cka jan kto fjal te kota qe po fliten ilire sela ka vdekur nga shkaqet natyrore por njerzit pakan qen shum te pa vetedishem ckapo folet e vran iran me top por aj ska fare te beje fare me zenka iliri as nuk esht zen no ota momente qe e ka umbur vetedijen po me kujdes cka po flitee livadhija paska pas shum njerz te dobet flasin kot por iliri ka vdekur edhe njer po ju a them ce ka vdekur nga shkqet natyrore po me vjen keq qe flitet per zenken po ska pas as ni far lloj zenke dhe mjeksia e ka kostaktumun qe iliri ka qen i semur dhe prindit kan qen te pa kujdeshem ndaj ilirit per ket shka ka vdekur iliri nga shkaku prindeve te pa kujdesshem seppse aj ka pas nevoj per ndim mjeksore por livadhija paka pas njerzit shum tedobet me me vjen keq per ilirin sepse e vdiqen prinderi e vet turp te ken
aldo (03/04/2010 23:54:18) te te vij turp ty ne rradh te par dhe e dyta sipas mendimit tim ti me shum po justifikohesh se sa po jep nje mendim tendin!! mos ndoshta di dicka me shum ne lidhje me kte vdekje tragjike qe ka ndodh ?! ske te drejt te flasesh kur ti se nje familjen e ktij personi.....
besa (04/02/2011 13:25:16) o ti toni me fal qe te thom po ti paske nevoj per psyholog ok aje normal ce qka fol ti sa familja e ilirit te kujdeset familja jot per ty ok si ske turp ti thuesh gjith keto fjal ilir zemra im

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime