E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi-Balash: Hungaria mbėshtet apiratat euroatlantike tė Maqedonisė

Publikuar: 31.03.2010 | 20:59
Lexuar: 1148 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sabit (12/07/2011 17:17:00) zotri ademi flamurin kombetar qe esht i legalizuar sipas jush ku e keni se se shof flm

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime