E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nga data  26 – 30 Maj organizohet TURNEU  MBARKOMBĖTAR I FUTBOLLIT PĖR FĖMIJĖ EDICIONI I VIII  “Tetova 2010”

Publikuar: 31.03.2010 | 15:10
Lexuar: 2201 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime