E premte, 21.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hapet konkursi pėr regjistrimin e nxėnėsve nė shkollat e mesme publike nė vitin 2010/2011

Publikuar: 01.04.2010 | 18:07
Lexuar: 2544 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime