E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ibraimi, lojtar i muajit nė Qipro: Jam i gėzuar pėr ēmimin

Publikuar: 10.03.2014 | 21:23
Lexuar: 593 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Arzen (11/03/2014 23:40:20) Ashtu pra shkruj per gjith jo vete Agim

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime