E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Olivier Giroud kërkon që bashkëlojtarët e tij të besojnë se mund ta përmbysin disavantazhin prej dy golash kundër Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve.
Giroud: Arsenali duhet të besojë për kualifikim

Arsenali pësoi humbje prej 0-2 në Emirates Stadium në ndeshjen e parë të të tetës së finales dhe duhet të shënojë së paku dy gola për të shpresuar për kualifikim në çerekfinale.

“Shpresojmë që fillimisht të mos pranojmë gol dhe pastaj të shënojmë herët”.

“Kemi një shans të mirë nëse besojmë në cilësinë tonë dhe angazhohemi me vendosmëri të njëjtë (si ndaj Evertonit, 4-1)”.

“Bayerni është një ekip shumë i mirë, prandaj do të jetë një ndeshje shumë e vështirë, por mendoj se kemi mundësi të vazhdojmë tutje”, ka deklaruar francezi.

Publikuar: 11.03.2014 | 10:29
Lexuar: 645 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime