E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kolegët rus të mediave, thonë se modelja Anna Semenovic në çdo paraqitje duket ndryshe. Si një fakt mbretëror ata kanë publikuar fotot e saja nga magazine Maxim ku vërehen gjintë e saj të mëdhej.
Modelja e famshme ruse, ndryshe e më ndryshe
Kolegët rus të mediave, thonë se modelja Anna Semenovic në çdo paraqitje duket ndryshe. Si një fakt mbretëror ata kanë publikuar fotot e saja nga magazine Maxim ku vërehen gjintë e saj të mëdhej. Janë të bërë me Photoshop apo nga silikoni, kjo më pak ka rëndësi…
Anna Semenovic
Anna Semenovic

Publikuar: 03.04.2010 | 13:15
Lexuar: 13839 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
gzim (04/04/2010 04:36:06) je femer shum e bukur koplimente me pelqen imazhi yt do te kisha shum deshire sikur te bisedonim ne chat me dukesh shum tip i thjeshte mendoj se duhet dhe shum e sinqerte me kaq po e mbyll komenimi tim komplimenta nje puthje
elda (04/04/2010 04:46:02) shume e bukur vertet
cano (04/04/2010 16:55:28) you are crazy?
erduan (05/04/2010 06:13:14) cao a mund te takojemi

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime