E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė, Prof. Dr.Vullnet Ameti mori pjesė nė manifestimin tradicional

Publikuar: 14.03.2014 | 18:20
Lexuar: 1278 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime