E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė puthje do tė thotė burgim…

Publikuar: 04.04.2010 | 09:37
Lexuar: 7139 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hihih (24/04/2011 12:55:27) shum mir ua paskan bo,shum palidhje vjen ne syte e te tjereve kur sheh imoral ne publik, goo Dubaiiiiii

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime