E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këngëtarja besohe se është në përgatitje të projekteve të reja dhe mbetet të shihet sa do të ndikojë ndarja në gjendjen e saj emocionale dhe në karrierën e saj.
Zanfina Ismaili është single?


Këngëtarja Zanfina Ismaili duket se ka pësuar një ndryshim të madh në jetë.
Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila tash e sa kohë ka qenë në lidhje të dashurie, duket se tani është e vetmuar.

Zanfina është kujdesur vazhdimisht që të mos diskutohet nëpër media për jetën e saj private dhe tani është vet ajo që ka konfirmuar me një foto në Instagram se është ‘single’.

Këngëtarja besohe se është në përgatitje të projekteve të reja dhe mbetet të shihet sa do të ndikojë ndarja në gjendjen e saj emocionale dhe në karrierën e saj.

Publikuar: 16.03.2014 | 18:38
Lexuar: 750 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime