E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zėri i Vace Zeles, pjese e lirisė se munguar

Publikuar: 06.04.2010 | 06:01
Lexuar: 4549 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nikolina nika (07/04/2010 11:59:44) metet krenarija e shqipnis vaqo zela asht ma afer edit piaf e ma nelt se mina jo vetem per zanin e inter pretimin por edhe per koht e vshtira qe e kan jetu me shum respekt e knaqsi ju kujtojm e vazhdojm m e dezhojm muziken e tyne
luli (08/06/2010 15:47:28) E pazevendesueshme, figure e e kompletuar artistikisht , Vace zela nuk mund te perseritet, nuk krahasohet me asnje kengetare te asnje kombi, panvarsisht nga sistemi ne te cilin ajo kaloi ****eren artistike , Vace zela ka qene njeriu me i vlersuar me cmimet me te larta qe mund ti jepen nje artiste, e meriton dhe une do te kisha mendimin qe per kintributin qe ka dhene nje nga institucionet kulturore -artistike te merrte emrin e saj.
donika (07/02/2014 06:37:32) vace zela nje engjell qe zoti e zbriti ne token shqiptare per te na bekuar

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime