E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ish-trajneri i Barcelonës gjatë këtij sezoni i ka dhënë pushim më shumë holandezit shkaku i orarit të ngarkuar.
Guardiola: Më shumë ankohet gruaja ime sesa Robbeni
Trajneri i Bayern Munichut, Pep Guardiola ka bërë shaka duke thënë se gruaja e tij më shumë i shkakton probleme për taktikat e tij sesa Arjen Robbeni.

Ish-trajneri i Barcelonës gjatë këtij sezoni i ka dhënë pushim më shumë holandezit shkaku i orarit të ngarkuar.

Sidoqoftë, gruaja e Guardiolas beson se burri i saj do të ishte më i suksesshëm nëse në formacion ka yjet e klubit.

“Për taktikat e mia më shumë ankohet gruaja ime Cristina”, ka thënë ish-reprezentuesi spanjoll.

“Ajo më këshillon se unë duhet të kem në formacion lojtarët që fituan ndeshjen e fundit”.

“Është më e vështirë t`ia sqarosh asaj taktikat sesa t`i them Arjen Robbenit se ai duhet të pushojë për ndeshjen e ardhshme”.

Publikuar: 19.03.2014 | 19:52
Lexuar: 636 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime