E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nje perfaqesi e kesaj shoqate ishte dje ne shtepine e Agollit dhe permes nje ceremonie i kane dorezuar shkrimtarit titullin e akorduar.
Agolli merr titullin “Fisnikeria e qytetit te Durresit”

Publikuar: 20.03.2014 | 13:47
Lexuar: 774 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime