E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Pushim i patjetërsueshëm 10 ditor pas lëndimit të ligamenteve të gjurit! Pas këtij pushimi edhe një herë do t’ju nënshtrohem testeve mjekësore për të parë edhe sa kohë do t’i mungoj ekipit!”, kishte shkruar Hasani në profilin e tij në facebook.
Hasani lëndoi ligamentet e gjurit, mungon dy javë

Futbollisti shqiptar i Brondby-t, Ferhan Hasani, ka lënduar ligamentet e gjurit të majtë pas ndeshjes kundër Odenses, të dielën e shkuar dhe tani i duhet një pushim dyjavor.

Në faqen zyrtare në rrjetin social “Facebook”, shqiptari nga Tetova postoi një status që kishte të bënte me dëmtimin e ligamenteve. Në atë postim mesfushori me tipare sulmuuese kishte shkruar se pasi tu nënshtrohet testime të reja mjekësore do të mësoj se për sa kohë do t’i mungoj skuadrës së tij.

“Pushim i patjetërsueshëm 10 ditor pas lëndimit të ligamenteve të gjurit! Pas këtij pushimi edhe një herë do t’ju nënshtrohem testeve mjekësore për të parë edhe sa kohë do t’i mungoj ekipit!”, kishte shkruar Hasani në profilin e tij në facebook.

Publikuar: 27.03.2014 | 22:27
Lexuar: 534 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime