E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bashkimi Demokratik për Integrim sot do të mbajë takime me qytetarët e Kumanovës dhe Likovës.
Kandidatët për president në tubime dhe takime me qytetarët

Kandidatët për president të Republikës së Maqedonisë dhe partitë që i mbështesin sot e vazhdojnë fushatën parazgjedhore me tubime dhe takime me qytetarët në më shumë qytete dhe vendbanime.

Bashkimi Demokratik për Integrim sot do të mbajë takime me qytetarët e Kumanovës dhe Likovës.

Gjorge Ivanov, kandidati presidencial i koalicionit "Për një Maqedoni më të mirë", do të mbajë tubime në Kratovë, Probishtip dhe Koçan, si dhe takime me qytetarë të Rankovcit dhe Kriva Pallankës.

LSDM, me kandidatin Stevo Pendarovski, paralajmëron tubime në Veles dhe takime me qytetarë në Llozovë, Shën Nikollë dhe Çashkë.

Koalicioni GROM, me kandidatin e tij Zoran Popovski, do të mbajë takime me qytetarët në Shkup dhe Krivogashtan dhe tubim në Probishtip.

Publikuar: 29.03.2014 | 17:21
Lexuar: 419 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime