E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Modelja u vesh në këtë ceremoni me minifund dhe një bluzë sportive me numrin dhjetë.
Nina Agdal, e shkëlqyer në Majemi

Nina Agdal është një prej modeleve më tërheqëse të “Victoria’s Secret”.

Ndaj, nuk ishte çudi që danezja 22-vjeçarja mrekulloi me paraqitjen e saj në ceremoninë e “SiriusXM” në Majemi.

Modelja u vesh në këtë ceremoni me minifund dhe një bluzë sportive me numrin dhjetë.

Megjithatë, ndonëse pa u ekspozuar në nivelin që ajo është mësuar të zhvishet, Agdal tregoi përsëri gjithë më të mirën e saj.
Nina Agdal
Nina Agdal
Nina Agdal
Nina Agdal

Publikuar: 31.03.2014 | 14:26
Lexuar: 1879 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime