E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rita Ora ka vendosur të heqë pjesën e sipërme të veshjeve për të pozuar për ballinën e edicionit të ri të revistës Elle.
Rita topless në ballinën e revistës Elle
Rita Ora ka vendosur të heqë pjesën e sipërme të veshjeve për të pozuar për ballinën e edicionit të ri të revistës Elle.

Jemi mësuar që këngëtaren me origjinë kosovare ta shohim të veshur me rroba shumëngjyrëshe dhe të çuditshme.

Por, kësaj here këngëtarja që po arrin majat e suksesit të saj, ka shkuar për të pozuar gjysmë e zhveshur, në edicionin e muajit Maj, të revistës ‘Elle’.

Rita, duke lënë shumë pak për tu imagjinuar për gjysmën e saj të epërme, në fotografi shihej edhe tatuazhi i saj me figurën e një femre.

Publikuar: 01.04.2014 | 10:39
Lexuar: 910 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime