E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bashkimi Demokratik pėr Integrim publikon himnin e fushatės (Video)


Publikuar: 02.04.2014 | 19:43
Lexuar: 646 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime