E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Yll Hoxha eshte fejuar vetem pak dite me pare me, Artena Dubova
Fejohet mesfushori i Kukesit


Mesfushori i KF Kukesi, Yll Hoxha ka vendosur t'i jap nje kahje tjeter jetes se tij private pas suksesit ne fushen e futbollit.

Vetem pak dite me pare ai eshte fejuar me Arten Duboven.

Me kere rast, cifti ka realizuar edhe nje fotosesion ne shenje kujtimi per kete akt te bukur.

Publikuar: 06.04.2014 | 13:45
Lexuar: 696 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime