E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Te gjith femrave u pëlqen të zbulojnë misteret e mashkullit që kanë në krah. Çfarë mendon ai? A është xheloz? Pse nuk mi shpreh gjithmonë ndjenjat? Hapeni kutinë e Pandorës.
8 sekretet që meshkujt i mbajnë për vete


1. Te gjithë shohin femra te tjera

Po, po edhe pse ju nuk e vini re, i dashuri juaj i zemrës lëshon nw orbite radarët mbi fundshpinat apo trupat e femrave tw tjera. Mos u çudisni dhe mos u alarmoni. Kjo nuk do tw thotë qw ata mendojnë me tej apo i ngacmojnë ato.

2. Te gjithë shohin filma porno

Sipas një sondazhi, vetëm 3% e meshkujve nuk kanë parë kurrë filma X.

3. Flokët e grumbulluara poshtë dushit i tmerrojnë

Të gjithë meshkujt frikësohen kur shohin se ju bien flokët, pavarësisht se mund të thonë se duken bukur sido që të jenë.

4. Gjithmonë e vënë re kur ne ua hedhim sytë meshkujve të tjerë

Mos mendoni se ai nuk e ka mendjen dhe nuk ju ve re kur hidhni vështrimet tek e tjerët. Por meshkujt janë krenare nga natyra dhe e mbajnë për vete xhelozinë në këtë rast.

5. Te gjithëve iu pëlqejnë komplimentet

Nuk janë vetëm femrat ato të cilave iu pëlqejnë komplimentet, edhe meshkujt adhurojnë të dëgjojnë se i vlerësoni dhe iu duken mirë. Megjithatë ata e mbajnë edhe këtë sekret.

6. Ata nuk i pëlqejnë shumë buzëkuqet e ndezur

Pjesa më e madhe e meshkujve nuk preferojnë që partneret e tyre të përdorin buzëkuqe shumë të ndezura dhe plot shkëlqim. Kjo i frikëson pasi jo vetëm që ato do bien në sy tek te tjerët, por edhe mund të lyhen vete ndërkohë që e puthin.

7. Meshkujve iu pëlqejnë bisedat për çështje serioze

Fëmijët, martesa, e ardhmja... Edhe pse në përgjithësi nuk iu pëlqejnë planet, kur ju flisni për të tilla çështje ata ndihen të sigurte se jeni e duhura dhe kënaqen nga kjo.

8. Herën e parë me ju edhe ai ka qenë nervoz

Këtë ata mund ta thonë shumë rralle pas disa vitesh, por në përgjithësi të gjithë meshkujt kur dashurojnë seriozisht, herën e parë që qëndrojnë me një femër ndihen nervoze.

Publikuar: 10.04.2014 | 11:09
Lexuar: 850 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime