E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lėvizja “Vepro” me 2300 vėzhgues nė zgjedhjet presidenciale

Publikuar: 10.04.2014 | 14:15
Lexuar: 636 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Andi (10/04/2014 16:45:45) Po si eshte e mundur qe ne menyre simultane dy nga keto te rinj e te njome (dy te mesit) te marrin pjese ne fushaten e FRBDI te Ramiz Merkos si dhe ne cilesine e veprimtareve "iluminist" te levizjes Vepro. Sheshazi po na del se jeni dore e zgjatur e BDI-se o te rinj qe kaq "deshperimisht" ju kane indoktrinuar me te "medhenjte". Kjo levizje me keto figura qe sapo kan dalur apo jane akoma ne bankat e shkolles nuk mund te perfaqesoj idene e pavarur shoqerore duke e cuar ujin ne mullirin e nje subjekti te caktuar politik. Eshte pragmatike qe keto te rinj ta nxjerrin gjene me te cmuar prej moshes ne te cilen jane, ate te leximit, reflektimit te pavarur dhe racionalizimit sa me produktiv te zhveshur nga atributet e naivitetit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime